POMAGAMY CZWORONOGOM

21.10.2024

Drodzy Słuchacze i Wykładowcy!

W związku z tym, że nadchodzi zima, są przymrozki, a nie każdy ma ciepły kochający dom ŻAK Sieradz postanowił wesprzeć tych co głosu nie mają. Pragniemy ogłosić akcje wpierającą czworonogi we współpracy z Drugie życie- inspektorzy do ochrony praw zwierząt.

Jeśli macie w domu stare ręczniki, koce, pościele prześcieradła, narzuty itp. przynieście je na najbliższy zjazd (26-27.10) do murów naszej szkoły.

Przyda się wszystko: podkłady chłonne, środki czystości, karma (zarówno dla psów jak i kotów), karma dla kociąt, zabawki, żwirek. Jeśli ktoś posiada starą nieużywaną budę, która jest w przyzwoitym stanie, również przygarniemy. Każdy drobiazg się liczy.

O 9 w sobotę Pani Agata wraz z kilkoma podopiecznymi pojawi się w murach szkoły przy ulicy Krakowskim Przedmieściu 123A by zebrać dary, ale też poopowiadać o swojej działalności i czworonogach.

Zachęcamy do wzięcia udziału i niesieniu pomocy naszym wiernym przyjaciołom!

Miłego dnia :)