Kurs - Masaż bańką Chińską

Krótki kurs masażu bańką Chińską

4.7.2024

Kurs - Masaż bańką chińską

Cena: 449 zł   Czas trwania: 10 godzin

Tryb nauczania:  Stacjonarny

Najbliższy termin: 20.07.2024

Technika masażu bańką chińską jest znana od tysięcy lat. Jest jedną z najstarszych naturalnych metod poprawiających krążenie i usprawniających drenaż limfatyczny. Jeśli chcesz kontynuować tę bogatą tradycję, a ponadto przyczyniać się do niwelowania bólów mięśni czy kręgosłupa, a także redukowania celulitu, pobudzania krążenia - zapisz się na nasz kurs. 

Dla kogo jest ten kurs w Żaku?

To kurs dla osób, które chcą własnymi rękami pomagać innym ludziom dbać o zdrowie i poprawiać ich komfort życia. Jeśli nie boisz się bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem, zarówno rozmowy sam na sam, jak i dotyku - ten kurs może być dla Ciebie szansą na poszerzenie kompetencji lub nauczenie się czegoś zupełnie nowego. 

Czego nauczysz się na kursie masażu bańką chińską w Żaku?

Na naszym kursie zaczniesz od zagłębienia się w przeszłość - poznasz historię baniek chińskich. Przejdziesz do teoretycznych podstaw masażu i dowiesz się, jak działa na ciało masaż bańkami. Zaznajomisz się ze wskazaniami i przeciwskazaniami do wykonania zabiegu. Przyswoisz zasady higieny pracy masażysty. Zagłębisz się w techniki masażu i oczywiście wypróbujesz swoje umiejętności w praktyce. Wszystko tak, aby po kursie móc od razu wykorzystywać swoją wiedzę i umiejętności w zawodzie. 

 

Kim możesz zostać po nauce na kursie masażu bańką chińską w Żaku?

Po ukończonym kursie staniesz się specjalistą/tką w dziedzinie wykonywania masażu bańką chińską. Nową umiejętność możesz wykorzystać w centrach masażu, ośrodkach SPA, gabinetach kosmetologicznych czy centrach odnowy biologicznej. Zdobytą wiedzę możesz używać w obecnym zawodzie, jeśli masz już doświadczenie w przeprowadzaniu innego typu masażu. A może ten kurs zmotywuje Cię do zmiany ścieżki kariery? Czegokolwiek nie wybierzesz, mamy nadzieję, że będziesz czerpać satysfakcję z możliwości pomocy innym ludziom w leczeniu ich przypadłości masażem bańką chińską. 

 

Czego się dowiesz na zajęciach w Żaku?

Efekty kształcenia

Po ukończeniu kursu masażu bańką chińską będziesz znać:

  • wskazania i przeciwskazania do zabiegu,

  • techniki masażu bańką chińską

  • historię masażu bańką chińską

  • działanie masażu bańką chińską

  • zasady higieny miejsca pracy

 

Wymagania zapisowe na kurs masażu bańką chińską

  • pełnoletność

Jak zostać kursantem Żaka?

Na kurs możesz zapisać się online lub stacjonarnie. Wejdź na stronę https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online lub odwiedź nasz sekretariat. Pełną listę sekretariatów znajdziesz na: https://zak.edu.pl/kontakt 

Tryb nauczania  Stacjonarny       Czas trwania 10 godzin

Uzyskany dokument

Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne z rozporządzeniem MEN, certyfikat CNiB "Żak"