Kurs - Stylizacja brwi

Regulacja, henna zwykła i pudrowa

Cena:

549 zł

Czas trwania:

8 godzin

Tryb nauczania:

Stacjonarny

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Odpowiednia oprawa oka od razu odmienia całą twarz. Dzięki dobrze wyregulowanym brwiom z prawidłowo dobranym kolorem wizerunek całego człowieka może stać się bardziej wyrazisty lub delikatny. Jeżeli chcesz pomagać innym ludziom w dbaniu o wygląd, jesteś we właściwym miejscu. Nauczymy Cię własnoręcznie wykonywać metamorfozy brwi, które do tej pory widziałaś na zdjęciach. 

Dla kogo jest ten kurs w Żaku?

To kurs dla beautymaniaczek lub beautymaniaków! Prawdopodobnie wielokrotnie przed lustrem zdarzało Ci się próbować odmieniać własne brwi? A może zbierałaś/eś pierwsze doświadczenia wśród rodziny i znajomych? Jeżeli wiesz, że fascynuje Cię pielęgnacja i upiększanie ciała, a także nie boisz się eksperymentować z kosmetykami - rozpocznij z nami swoją urodową przygodę!

Czego nauczysz się na kursie stylizacji brwi w Żaku?

Podczas kursu poznasz zasady BHP w gabinecie kosmetycznym. Nauczysz się przygotowywać stanowisko pracy. Zagłębisz się w tajniki budowy brwi i faz wzrostu włosa. Zaznajomisz się z produktami niezbędnymi do wykonywania zabiegu. Dowiesz się więcej o wskazaniach i przeciwskazaniach do przeprowadzania stylizacji. Zaczniesz fachowo mierzyć proporcje brwi za pomocą miarek - technika rysunku nie będzie miała przed Tobą tajemnic. Nauczysz się dobierać odpowiedni kształt brwi oraz dopasowywać kolor i intensywność henny do oprawy oka. I - co najważniejsze - zaczniesz w praktyce wykonać zabieg henny pudrowej i zwykłej oraz regulować łuk brwiowy.


Kim możesz zostać po nauce na kursie stylizacji brwi w Żaku?

Nowe umiejętności otworzą przed Tobą drogę do kariery w centrach urody, salonach kosmetycznych, studiach wizażu czy gabinetach odnowy biologicznej. Dzięki naszemu kursowi zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci poczuć się jak prawdziwa Brow Artist! Być może otworzysz nawet własne studio, które będzie skupiało się wyłącznie na profesjonalnych zabiegach pielęgnujących brwi? A może poszerzysz ofertę swojego już istniejącego salonu?


Czego się dowiesz na zajęciach w Żaku?

Efekty kształcenia

Po ukończeniu kursu stylizacji brwi będziesz potrafić:

  • podać wskazania i przeciwwskazania do zabiegu

  • dobrać odpowiedni kształt brwi

  • dopasować kolor henny do oprawy oka

  • wykonać zabieg henny zwykłej i pudrowej

  • wykonać regulację brwi.

Wymagania zapisowe na kurs stylizacji brwi

  • pełnoletność

Jak zostać kursantem Żaka?

Na kurs możesz zapisać się online lub stacjonarnie. Wejdź na stronę https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online lub odwiedź nasz sekretariat. Pełną listę sekretariatów znajdziesz na: https://zak.edu.pl/kontakt

Dowiedz się więcej

V

Szczegółowe informacje

V